راهنمای سفارش ترجمه تخصصی مقاله / متن در دکتر همیار (اولین و تنها مجموعه دارای مجوز رسمی در زمینه مشاوره و چاپ مقاله)

در سایت مجموعه دکتر همیار می توانید ترجمه تخصصی یا عمومی در زمینه های مختلف را بصورت کاملا آنلاین سفارش دهید. در ادامه نحوه ثبت سفارش ترجمه را مشاهده می کنید:
ابتدا بایستی در سامانه عضو شوید، جهت عضویت موارد خواسته شده ضروری میباشند، علی الخصوص ایمیل و شماره همراه
بعد از وارد کردن مشخصات بر روی دکمه عضویت کلیک نموده و منتظر بمانید تا پیغام تایید صادر گردد، سپس صفحه فوق را ببندید، حال با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور میتوانید وارد سامانه شوید.
در این صفحه سه گزینه وجود دارد:
مشاهده سفارشات ترجمه : با کلیک کردن برروی این گزینه، لیستی از سفارشات ترجمه¬ی شما که تاکنون ارسال نموده اید بهمراه وضعیت آنها را مشاهده خواهید نمود.
بر روی هر کدام از سفارشات که کلیک کنید می توانید پیش فاکتور مربوطه را مشاهده نمایید، همچنین می توان فایل اولیه و فایل ترجمه شده را نیز مشاهده و دانلود کنید، در صورتیکه با مشکلی مواجه شدید آن را بصورت پیام اطلاع دهید، میتوانید با کلیک نمودن برروی گزینه "مشاهده زمان باقیمانده" زمان مورد نیاز برای ترجمه و زمان تحویل کار را ملاحظه نمایید.
مشاهده سفارشات مقاله : با کلیک کردن برروی این گزینه، لیستی از سفارشات شما برای چاپ که تاکنون ارسال نموده اید به همرا ه وضعیت آنها را می توانید مشاهده نمایید.
در اینجا بخش نیز می توان فاکتور صادر شده برای سفارش مربوطه، همچنین عملیات پرداخت هزینه و ارسال و دریافت پیام را انجام داد. بعد از چاپ مقاله در نشریه توافق شده، یک نسخه از مقاله چاپ شده نیز در این صفحه قرار می گیرد که با کلیک بر روی دکمه "دانلود فایل نهایی" میتوان آن را دانلود نمود.
سفارش جدید : با کلیک کردن برروی این گزینه، می توانید یک سفارش تازه برای چاپ یا ترجمه ارسال کنید،اگر سفارش ترجمه دارید در قسمت بالای این صفحه، سمت راست، ترجمه را انتخاب کنید و اگر کار چاپ مقاله دارید، گزینه پژوهش را انتخاب کنید،در سفارش ترجمه، ابتدا فایل را انتخاب نموده سپس با کلیک کردن بر روی دکمه ارسال فایل، فایل انتخابی ارسال می گردد. در قسمت پایین صفحه می توانید زبان ترجمه، سرعت، زمینه و پلن را انتخاب کنید، در نهایت حتما فراموش نکنید دکمه ثبت سفارش را در بالای صفحه کلیک نمایید.
تذکر: در سفارشات ترجمه تا زمانی که پرداخت به طور کامل انجام نشود، کار شروع نخواهد شد.
در همین صفحه قسمت پژوهش، مقاله را انتخاب سپس ارسال نمایید. سپس در پایین صفحه یکی از گزینه ها را انتخاب کنید. در آخر کار بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید،در این بخش هیچ هزینه ای را پرداخت نکنید تا به تایید کارشناسان ما برسد.